English
>> INNE ROŚLINY

Nasze zainteresowanie zielenią, ogrodami i wypoczynkiem zwiększa się z roku na rok. Przeglądamy czasopisma ogrodnicze, oglądamy programy telewizyjne i wszystko tam jest takie ładne...
Imperata Cylindrica Red Baron Ale kiedy dochodzi do założenia własnego ogrodu - okazuje się, że nie można w punktach ogrodniczych znaleźć wszystkich tych piękności, które od razu miałyby miejsce w naszym ogrodzie i wyglądały tak samo, jak w tych kolorowych czasopismach i programach.
Przyglądając się uważniej różnym ogrodom spostrzegamy, że większość roślin została przez nas niezauważona. Winna jest nie tyle nasza nieuwaga, co słaby dobór roślin i brak akcentów w całej kompozycji ogrodu.

Dlatego postanowiliśmy hodować rośliny do naszych realizacji. Rośliny o bardzo wyraźnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Okazało się, że najlepiej spełniają te warunki kaktusy, trawy, miscanthusy, bambusy i hemerocallis (liliowce). Są to rośliny, które posadzone w jednym sezonie - w następnym już się okazale prezentują. Mało tego - te rośliny nie wymagają specjalnej pielęgnacji, a zwracają na siebie uwagę i są znakomitym wyróżnikiem dla każdego ogrodu.

>> GALERIA <<           >> CENNIK <<